Měření a regulace
Dodávky na klíč
Procesorové jednotky
Snímače a sondy
Baterie a záložní zdroje
Výpočetní technika
PC sestavy
PC příslušenství
Tiskárny
LAN & WIRELESS
Webcam
Spotřební materiál
Naši obchodní partneři
?

Spolupracujeme s...

Jističe BONEGA od počátku získávaly u odborníků oblibu díky svým celosvětovým patentům a praktickým inovacím. Současná světová špička z hlediska technických parametrů i užitných vlastností. Jsou snadno rozpoznatelné díky uživatelskému popisku s odklápěcím okénkem. Všechny přístroje (včetně proudových chráničů) mají shodný moderní oblý design, takže spolu v rozvaděči ladí a podporují tak profesionální vzhled vašich instalací.


Dodává kompletní sortiment elektromateriálu pro oblast průmyslové automatizace a automatizace budov. Zabývá se vývojem a výrobou stejnosměrných napájecích zdrojů a nabíječů baterií pro průmyslové aplikace.


Akciová společnost Moravské přístroje se od svého založení v roce 1991 soustředí na vývoj a podporu technologicky vyspělých produktů v oblasti elektroniky a programového vybavení. Řada systémů rychlého vývoje aplikací pro průmysl, laboratoře a školy Control Panel a Control Web je vyvíjena více jak 20 let a stala se u nás nejpoužívanějším nástrojem v tomto oboru.


MICROSYS spol. s r.o. je česká firma se sídlem v Ostravě, zabývající se vývojem vizualizačního (SCADA) software PROMOTIC a realizující aplikace v oblasti průmyslové automatizace.

PROMOTIC je komplexní SCADA objektový softwarový nástroj pro tvorbu aplikací, které monitorují, řídí a zobrazují technologické procesy v nejrůznějších oblastech průmyslu. Je určen pro OS Windows 10/8/7/Vista/XP/Embedded/2003-16 Server a novější. Umožňuje efektivně vytvářet distribuované a otevřené aplikace v nejrůznějších odvětvích průmyslu. Je určen všem vývojovým pracovníkům a projektantům. Dovoluje vytvářet aplikace přesně podle požadavků. Poskytuje příjemné uživatelské rozhraní pro tvorbu aplikací. V systému PROMOTIC jsou zabudovány všechny nezbytné komponenty pro tvorbu jednoduchých i rozsáhlých vizualizačních a řídicích systémů.Rodax elektronik s.r.o.    © 2020